KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954137
nr 1495 4137
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Oljemålning, Vinterräv. Signerad, daterad -40. Olja på duk, 60x70 cm, yttermått inklusive ram: 80x93 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:10:05
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund